• روابط عمومی
 • خرداد سال ۱۴۰۳

بازدید سرپرست عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش از شرکت آب و برق

ه گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، در تاریخ پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳، امین میرزایی سرپرست معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش از شرکت آب و برق کیش بازدید به عمل آورد.

جزییات خبر
 • روابط عمومی
 • خرداد سال 1403

آغاز عملیات اجرایی بزرگترین اورهال آب‌شیرین‌کن تاریخ جزیره کیش

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، بعد از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شده و با حمایت سید علیرضا اردوبادی ریاست هیئت مدیره و تلاش بی وقفه مدیران و کارشناسان بخش تولید آب شرکت آب و برق کیش، عملیات اجرایی تعمیرات اساسی واحد 400 هزار مترمکعبی تولید آب این شرکت آغاز شد.  

جزییات خبر
 • روابط عمومی
 • فروردین ماه 1403

خدمات رسانی ۲۴ساعته سامانه امور مشترکین شرکت آب و برق کیش

به گزارش روابط عمومی شرکت اب و برق کیش، با تشکیل ستاد نوروزی و از اواسط اسفند ماه 1402 شرکت آب و برق کیش نیز با برگزاری جلسات متعدد جهت برنامه ریزی های منسجم در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و گردشگران تلاش کرده است تا خدمات خود را به بهترین شکل ارائه نماید.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

پایان نوسازی خط لوله خیابان بنان

با پیگیری های مستمر سرپرست و ریاست محترم هیئت مدیره شرکت آب و برق کیش و پس از تعیین پیمانکار و اخذ مجوزهای زمان بر به جهت حفاری، در تاریخ 26 بهمن 1402 این پروژه آغاز و پس از 8 روز به پایان رسید.

جزییات خبر
 • روابط عمومی
 • 18 دی ماه 1402

بازدید رئیس محترم هیئت مدیره شرکت آب و برق کیش از روند اورهال واحدهای تولید آب

رئیس هیئت مدیره شرکت آب و برق کیش از سایت نیروگاه و آبشیرینکن این شرکت بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان روند آخرین اقدامات صورت گرفته شده در زمینه اورهال واحدهای آبشیرینکن اسمز معکوس قرار گرفت.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

نشست صمیمانه مدیران شرکت آب و برق کیش با پرسنل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، نشست صمیمانه مهندس سیدعلیرضا سید اردوبادی رئیس هیئت مدیره و سایر مدیران شرکت آب و برق کیش با پرسنل این شرکت در سالن اجتماعات برگزار شد.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

ظرفیت نیروگاه شرکت آب و برق کیش ۲۰ مگاوات افزایش می یابد/ نصب و راه اندازی ۵ دستگاه دیزل ژنراتور

معاون بهره برداری شبکه توزیع برق شرکت آب و برق کیش از افزایش ۲۰ مگاواتی ظرفیت نیروگاه این شرکت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، حسین حسن پور با اشاره به سابقه چند دهه ای این شرکت در تامین انرژی برق، اظهار داشت: شرکت آب و برق کیش همواره پرچمدار ارائه خدمت صادقانه به ساکنین جزیره کیش است.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

فعالیت شرکت آب و برق کیش در تولید " آب با کیفیت" و " وسعت شبکه خدمت‌رسانی" منحصربه‌فرد است

مدیر شبکه توزیع آب شرکت آب و برق کیش با بیان اینکه بالغ بر ۹۵ درصد آب جزیره کیش و مناطق آن توسط این شرکت تولید و توزیع می شود، گفت: فعالیت شرکت آب و برق کیش در تولید " آب با کیفیت" و " وسعت شبکه خدمت‌رسانی" منحصربه‌فرد است.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

جلسه هیئت مدیره شرکت آب و برق کیش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، در این جلسه که در روز پنج شنبه مورخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ برگزار شد، مهندس اردوبادی رئیس هیئت مدیره توضیحاتی درباره اقدامات و فعالیت های اخیر شرکت بیان کرد.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

مدیرعامل بانک شهر:‌ توسعه تولید از اولویت‌های شرکت آب و برق کیش است

طرح آبشیرین کن تقطیری ۲ هزار و ۵۰۰ متر مکعبی، ایستگاه تنظیم و تقلیل فشار گاز و واحد جدید امور مشترکین شرکت آب و برق کیش روز چهارشنبه با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه صنعتی به بهره برداری رسید.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

رفع قطعی برق بازار پانیذ با تعویض ترانس

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، در ساعت 17:30 روز یکشنبه 13 آذر 1401 بعد از اعلام دیسپاچینگ برق مبنی بر خاموشی در بخشی از مشاعات و تعدادی از غرفه‌های بازار پانیذ و هایپرمارکت، تیم عملیات و اتفاقات به سرعت به محل اعزام گردید.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

بازدید امام جمعه از شرکت آب و برق کیش

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، عصر روز سه شنبه 8 آذر 1401 حجت الاسلام والمسلمین بی نیاز با همراهی سیدعلیرضا اردوبادی رئیس هیئت مدیره و ابوالفضل صدرائیه مدیرعامل شرکت آب و برق کیش از این شرکت بازدید کرد.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

توزیع بروشور راهکارهای مصرف بهینه برق در بین نمازگزاران نماز جمعه کیش

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، روز جمعه مورخ 10 تیر 1401 بروشور تهیه شده توسط این شرکت با عنوان راهکارهای مصرف بهینه برق خانگی بین نمازگزاران توزیع شد.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

توزیع بنر مدیریت مصرف انرژی در بین ادارات و فضای مجازی کیش

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی کشور مبنی بر غالب شدن هوای گرم به‌عنوان پدیده جوی در سطح کشور طی هفته جاری، شاهد افزایش دما و گرمای شدید تا حدود 45 درجه سانتیگراد در سطح جزیره خواهیم بود.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

گاز خط هفت سراسری وارد نیروگاه شرکت آب و برق کیش شد

به‌گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، در ساعت 23 مورخ اول تیرماه 1401 با حضور سیدعلیرضا اردوبادی رئیس هیئت مدیره و ابوالفضل صدرائیه مدیرعامل شرکت آب و برق کیش، فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان و جمعی از مسئولین، گاز خط هفتم سراسری کشور وارد نیروگاه شرکت آب و برق کیش گردید.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

برگزاری جلسه ستاد بحران در شرکت آب و برق کیش 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، صبح امروز پس از وقوع اولین زمین لرزه در جزیره کیش، جلسه ستاد بحران در شرکت آب و برق کیش با فوریت تشکیل شد.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

انجام تعمیرات آب‌شیرین‌کن واحد MED 2500

به‌گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، تولید آب در شرکت آب و برق کیش به دو روش اسمز معکوس و MED انجام می‌گردد و طی این فرآیندها آب دریا شیرین‌سازی و بعد از آن با افزودن مواد شیمیایی خوراکی به آب شرب شهری با استاندارادهای روز می‌رسد که در چندین مرحله در طول روز و در نقاط مختلف مورد آزمایش کارشناسان آزمایشگاه شرکت و مرکز توسعه سلامت کیش قرار می‌گیرد و این پایش و کنترل صرفاً برای تولید آب شرکت آب و برق کیش در سطح جزیره انجام می‌گیرد. 

جزییات خبر
 • روابط عمومی

بازدید مشاور وزیر نفت از شرکت آب و برق کیش

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، روز سه شنبه 10خرداد 1401 محمود آستانه مشاور وزیر نفت به همراه مسئولان شرکت ملی گاز ایران، مدیران شرکت گاز استان هرمزگان و جزیره کیش و شرکت نفت فلات قاره از پروژه گازرسانی به شرکت آب و برق کیش بازدید کردند. 

جزییات خبر
 • روابط عمومی

دیدار مدیرعامل شرکت آب و برق با امام جمعه جزیره کیش

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، ظهر روز دوشنبه 2 خرداد 1401 مهندس ابوالفضل صدرائیه مدیرعامل به همراه جمعی از مسئولان شرکت آب و برق در دفتر امام جمعه جزیره کیش حاضر شدند و با حجت‌الاسلام والمسلمین  دکتر احمد حسن زاده دیدار و گفتگو کردند.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

انجام اورهال واحد 4 نیروگاه گازی کیش

معاون تولید برق در رابطه با انجام تعمیرات اساسی واحدهای نیروگاهی این شرکت عنوان کرد: هر سال و بعد از گذراندن پیک بار در تابستان، اورهال یا تعمیرات اساسی واحدها آغاز می‌شود تا در تابستان سال آینده بتوان از حداکثر ظرفیت واحدها استفاده کرد.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

مشکلی در آبرسانی به مناطق مختلف کیش وجود ندارد/ در مصرف آب صرفه‌جویی کنید

با توجه به تمهیدات پیش‌بینی شده، هیچ مشترکی طی روزهای اخیر بی‌آب نبوده و کار آبرسانی از شبکه یا طرق دیگر به مشترکین صورت گرفته است.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

پمپ قبل از منبع، از دلایل بی‌آبی در مناطق مختلف کیش

علاوه بر افزایش حضور گردشگران نوروزی که بالتبع آن شاهد افزایش بسیار بالای آب بوده‌ایم و شرایط هیدرولیکی شبکه را تا حدودی دچار اختلال کرده، استفاده از پمپ قبل از منبع نیز در این ایام توزیع یکنواخت و همگن آب را با مشکل جدی مواجه کرده است، موضوعی که بیشتر توسط مشترکان پرمصرف از جمله هتل‌ها، مراکز خدماتی و... صورت می‌گیرد و نارضایتی‌هایی را برای برخی مشترکان به‌همراه داشته است. 

جزییات خبر
 • روابط عمومی

کشف 7 دستگاه ماینر در منطقه درخت سبز کیش

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، روز دوشنبه 23 اسفند 1400 بازرسان شرکت آب و برق کیش، مشکوک به وجود دستگاه‌های ماینر در یکی از بازارچه‌های خدماتی در منطقه درخت سبز شدند.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

آلودگی محیط زیست و استهلاک بالا نتیجه استفاده از گازوئیل برای سوخت نیروگاه

هر سال از خرداد تا اواخر مهرماه با توجه به شدت گرما در جزیره هر 8 واحد در مدار است و معمولاً اورهال واحدها در زمان کم باری و از آبان تا اواخر اسفند انجام می‌شود تا بتوانیم در تابستان برق پایداری را برای کیشوندان و گردشگران تأمین کنیم.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

کشف انشعاب غیر مجاز 2 اینچ در یکی از گلخانه‌های کیش

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، طی بررسی به‌عمل آمده توسط کارشناسان این شرکت از خطوط شبکه آب در منطقه صدف، یک انشعاب آب غیر مجاز به قطر 2 اینچ کشف شد.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

راه‌اندازی مانیتورینگ پایش شبکه توزیع آب در شرکت آب و برق کیش

به‌همت واحد فناوری اطلاعات شرکت آب و برق کیش، سیستم پایش مانیتورینگ شبکه توزیع آب شرکت راه‌اندازی شد.
براین اساس در نقاط مختلف و حساس و بر روی خطوط اصلی شبکه توزیع آب شهری، دستگاه‌های نشان‌دهنده میزان فشار و دبی جریان نصب گردید و داده آنها در مانیتورینگ جمع‌آوری و قابل رویت می‌باشد.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن با حضور مهندس ابوالفضل صدارئیه مدیرعامل شرکت آب و برق کیش و جمعی از بانوان شرکت برگزار شد.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

برگزاری جلسه ستاد بحران در شرکت آب وبرق کیش

در این جلسه مقرر شد، کلیه نیروهای عملیاتی و پشتیبانی در آماده باش کامل به‌سر ببرند و کلیه مرخصی‌های افراد تا اطلاع ثانوی لغو شود.

جزییات خبر
 • روابط عمومی

هشدار شرکت آب و برق کیش به قرار دادن پمپ قبل از منبع

روابط عمومی شرکت آب و برق کیش نسبت به قرار دادن پمپ بر روی شبکه آب و قبل از منبع هشدار داد.

جزییات خبر