برگزاری جلسه ستاد بحران در شرکت آب وبرق کیش

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، در پی اعلام وضعیت قرمز آب‌وهوایی در سطح استان هرمزگان، صبح امروز جلسه ستاد بحران این شرکت با حضور مدیرعامل و معاونین برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد، کلیه نیروهای عملیاتی و پشتیبانی در آماده باش کامل به‌سر ببرند و کلیه مرخصی‌های افراد تا اطلاع ثانوی لغو شود.

تست و بررسی عملکرد صاعقه‌گیرهای سایت نیروگاه از جمله مواردی بود که طی روزهای گذشته مورد بررسی قرار گرفته بود.

شناسایی نقاط حادثه خیز شبکه آب و برق بر حسب تجربیات گذشته از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود. 

آمادگی و تجهیز نیروهای واحد ایمنی و آزمایشگاه کیفی آب از اولویت‌های اصلی در این زمان می‌باشد که در این جلسه موارد مورد نیاز بازبینی شد.

ایمن کردن کلیه بخش‌های سایت تولید آب و برق در برابر طوفان و گردو خاک احتمالی، افزایش تعداد بازدیدهای روزانه از محل آبگیری از دریا(اینتک) به‌جهت مواج شدن، افزایش زمان حضور مدیر کشیک در کل ساعات شبانه روز، حجم ذخایر سوخت مایع نیروگاه و میزان موادشیمیایی مورد نیاز واحدها از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به‌ذکر است که هماهنگی کامل با شرکت عمران، آب و خدمات و آتش نشانی کیش به‌جهت مقابله با بحران‌های احتمالی وجود دارد و بر این اساس نیروهای عملیاتی شرکت آب و برق کیش به‌طور مشترک در "مانور آمادگی مدیریت روان آب‌های سطحی و شرایط ناشی از بارندگی شدید" که امروز برگزار شد، حاضر شدند.