دیدار مدیرعامل شرکت آب و برق با امام جمعه جزیره کیش

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، ظهر روز دوشنبه 2 خرداد 1401 مهندس ابوالفضل صدرائیه مدیرعامل به همراه جمعی از مسئولان شرکت آب و برق در دفتر امام جمعه جزیره کیش حاضر شدند و با حجت‌الاسلام والمسلمین  دکتر احمد حسن زاده دیدار و گفتگو کردند.


در ابتدای این دیدار مهندس صدرائیه به تشریح بخشی از اقدامات صورت گرفته در شرکت آب و برق کیش پرداخت و گفت: گرچه جزیره کیش به نسبت دیگر شهرها از تعداد مشترکین کمتری برخوردار است اما با توجه به شرایط ویژه جزیره و نوع مسئولیت در شرکت آب و برق که هم وظیفه تولید و هم وظیفه توزیع آب و برق را برعهده دارد، بسیار حساس و مهم است و از مناطق استراتژیک کشور محسوب می‌شود.


وی از عدم توسعه شرکت در سال‌های گذشته گلایه کرد و افزود: از سال گذشته با ورود هیئت مدیره جدید به این مجموعه با همت و تلاش شبانه روزی و برنامه‌ریزی جهت توسعه ظرفیت در تمامی بخش‌های شرکت، شرکت آب و برق در حال احیا شدن است که این مهم نیازمند همکاری و پشتیبانی کلیه مسئولین در سطح جزیره می‌باشد.


صدرائیه پیگیری و به ثمر رساندن تحویل سوخت گازوئیل واحدهای تولیدی شرکت، افزایش ظرفیت تولید آب و برق، پیگیری موضوع سوخت گاز با توجه به گاز سوز بودن واحدهای نیروگاهی، نوسازی و اورهال واحدهای نیروگاهی و آب‌شیرین‌کن را از جمله اقداماتی عنوان کرد که با حمایت مستمر هیئت مدیره به انجام رسیده و یا در دستور کار قرار گرفته است. 


وی همچنین از تلاش شبانه روزی کلیه پرسنل و هیئت مدیره و همکاری دستگاه‌های مختلف در گذر از بحران پیک مصرف آب در‌ نوروز ۱۴۰۱ که از لحاظ میزان ورود گردشگر بی‌سابقه بود تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این دیدار امام جمعه کیش شرکت آب و برق کیش را یکی از شرکت‌های مهم و تأثیرگذار در جزیره دانست و گفت: با توجه به اینکه مردم به طور مستقیم با این شرکت در ارتباط هستند، نقاط ضعف و قوت شرکت را به خوبی درک می‌کنند و از اینکه دغدغه مردم را دارید خوشحالیم.
وی در ادامه به ذکر مواردی در رابطه با شرکت آب و برق کیش پرداخت و نوسازی و افزایش ظرفیت واحدها را برای کمک در مواقع بحرانی ضروری دانست. 


حجت‌الاسلام والمسلمین حسن زاده همچنین اظهار داشت: همه مشترکان چه مردم و چه دستگاه‌های دولتی و خصوصی باید هزینه آب و برق خود را بپردازند، نمی‌شود هزینه‌ای پرداخت نشود و بعد انتظار خدمات رسانی مطلوب داشت، اما از آنطرف نیز انتظار می‌رود با نرمی و ملایمت ملاحظه مردم را داشت.
ارائه آمار و گزارشات مختلف از طریق رسانه‌ها و گفتگو با مردم و به‌کارگیری نیروهای متخصص بومی کیش از دیگر نکات بیان شده توسط امام جمعه محترم در این دیدار بود.


در پایان حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن زاده از تلاش و اهتمام مدیریت و پرسنل شرکت آب و برق در خدمات رسانی مطلوب و مناسب به کیشوندان محترم تقدیر و تشکر کرد.