کشف انشعاب غیر مجاز 2 اینچ در یکی از گلخانه‌های کیش

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، طی بررسی به‌عمل آمده توسط کارشناسان این شرکت از خطوط شبکه آب در منطقه صدف، یک انشعاب آب غیر مجاز به قطر 2 اینچ کشف شد.

با انجام حفاری در محل مشخص شد که این انشعاب غیر مجاز مربوط به یکی از گلخانه‌های کیش است که با حضور ماموران نیروی انتظامی این انشعاب جمع‌آوری و پرونده جهت طی مراحل قانونی تشکیل داده شد.

متأسفانه برخی مشترکین با قرار دادن پمپ آب قبل از منبع بر روی شبکه آب و یا ایجاد انشعاب غیر مجاز علاوه بر ارتکاب جرم و انجام رفتار غیر اخلاقی، موجب اختلال در توزیع همگن آب در شبکه شده و این امر باعث ضایع شدن حق مشترکین در قبل و بعد از محل تخلف می‌گردد.

این اقدامات در ایام پیک مصرف آب و یا برق اثر مخرب بیشتری در شبکه‌های توزیع می‌گذارد و مشکلات قابل محسوس را برای مشترکین ایجاد می‌کند.

بنابراین شرکت آب و برق کیش به استفاده کنندگان به‌صورت غیر مجاز به‌هر طریقی از انشعاب آب و برق به‌جد هشدار می‌دهد و از کیشوندان محترم تقاضامندیم در صورت مشاهده تخلفات ذکر شده، به‌منظور رعایت حقوق شهروندی موارد را با بازرسی شرکت آب و برق کیش به شماره تماس 44424881 الی 3 گزارش دهند.